O firmie

Wybierając naszą firmę remontowo-wykończeniową, mają Państwo pewność korzystania z usług prawdziwych fachowców. Dlaczego?

  • Jesteśmy doświadczeni i uniwersalni. Od …… lat wykonujemy remonty i wykańczamy wnętrza. Dom wolno stojący, mieszkanie w kamienicy, siedziba firmy w biurowcu? Działaliśmy już wszędzie, nic nas nie zaskoczy.
  • Jesteśmy wykwalifikowani. W naszych szeregach są zawodowi malarze, płytkarze i elektrycy.
  • Stale się uczymy, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez producentów materiałów, z których korzystamy.

11 lat zbierania doświadczenia i szlifowania umiejętności. Robimy to dla Państwa – jakość usług stawiamy ponad wszystko! Przez ten czas wykonaliśmy setki remontów dla osób prywatnych i firm. Jedną z realizacji, którą pragniemy się pochwalić był całkowity remont pomieszczeń biurowych. Wykonaliśmy wtedy montaż ścianek działowych, sufitów i podłóg oraz prace elektryczne i malarskie.

W swojej pracy korzystamy z materiałów znanych i uznanych firm.

Oczywiście mogą Państwo zaproponować własne rozwiązania i materiały. W tej kwestii polecamy jednak zdanie się na nas, gdyż możemy zagwarantować niższe, hurtowe ceny. Oferta przygotowana specjalnie dla naszych klientów!

Zapraszamy do przejrzenia bogatej listy naszych usług.

Decydując się na wybór naszej firmy, mogą Państwo czuć się spokojnie. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i naszych pracowników.

Mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, sugestie? Szukają Państwo porady? Są Państwo zainteresowani naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

Remont, wykończenia wnętrz w Poznaniu?
Wybierz solidność.